.

.

New
Kuraray 3100KA CLEARFIL Височество ES-2 PLT Професионални Комплет

Kuraray 3100KA CLEARFIL Височество ES-2 PLT Професионални Комплет

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Класичен, премиум и проѕирен нијанси. 5 совети по сенка (0.25 g).Класични нијанси А1, А2, А3, A3.5, премија A1 E, A2 E, A3 E, A3.5 E, A1 D, A2 D, A3 D, A3.5 D, Јасно, Килибар, Сина и Сива.Земја на потекло : сад.Опис на производот CLEARFIL PLT комплет доаѓа со 16 PLTs и 1 x сенка водич.Контакт Информации За Производителот 1.800.423.9762.

Детали

Свеж

Избор на клиенти