.

.

New
Kulzer KU-66035476 Венера Бисер Дијамант Композитни Шприц, 4gm, A4, Обликот

Kulzer KU-66035476 Венера Бисер Дијамант Композитни Шприц, 4gm, A4, Обликот

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Едноставен и лесен за употреба.Извонредни физички својства.Чиста естетиката.Се запознаат себе си со нов стандард на нега.На нано-хибрид композитни венера Бисер заврши природна боја концепт и одлични физички својства кои веќе се нудат со венера дијамант.Таа обезбедува мека конзистенција за време на моделирање.Тајната на венера бисер е поголема malleability е адаптирана додатен систем.

Детали

Свеж

Избор на клиенти