.

.

New
Newmind Електрични Качување Скала Санта Декорација Батерија Управувана Креативни со Музика Смешно Figurine Божиќ Маска Дедо Серија за Дома Качување Деца - Црвена Маска, В?

Newmind Електрични Качување Скала Санта Декорација Батерија Управувана Креативни со Музика Смешно Figurine Божиќ

DEN 1382.40

Стока
Достапно.

37 inch Santa : 21×13cm/8.(Не Се Вклучени).Една скала модел со 2 АА батерии, двојно-скала модел и качување мушка модели со 3 АА батерии.Уникатен и издржливи.Ова е обновливи Божиќ дрво декорација.* Лесен За Инсталација : Електрични Дедо Мраз за качување скалило е лесно да се инсталира, може да се заврши во секунди.

Детали

Свеж

Избор на клиенти