.

.

New
Рачно Изработени Дрво 'Пеперутка Бои' Африкански Ѕид Маска (Гана) Сина, Кафена И Зелена Црвена Рачно Изработени

Рачно Изработени Дрво 'Пеперутка Бои' Африкански Ѕид Маска (Гана) Сина, Кафена И Зелена Црвена Рачно Изработени

DEN 2231.76

Стока
Достапно.

Рачно Изработени Дрво 'Пеперутка Бои' Африкански Ѕид Маска (Гана) Сина, Кафена И Зелена Црвена Рачно Изработени.Рачно Изработени Дрво 'Пеперутка Бои' Африкански Ѕид Маска (Гана) Сина, Кафена И Зелена Црвена Рачно Изработени.Бои : Кафеава, зелена, црвена, бела, сина.Материјали : Sese дрво.Наменет како ѕид оркестарот.Материјал : Дрво.Производ Во Боја : Сина, Кафена, Зелена, Црвена Боја.Карактеристики на производот : рачно изработени.Големина на Производот : 5 инчи висок x 18.5 инчи широка x 2. Димензии : 5 инчи висок x 18.5 инчи широка x 2.8 инчи длабоки. ?£ц??Å *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Материјали : Sese wood Material на Производот : Wood Color Опис : Сина, Кафена, Зелена, Red Product Големина : 5 инчи висок x 18.5 инчи широка x 2.8 инчи deep Colors : Кафена, зелена, црвена, бела, blue Handmade Intended како ѕид decor Dimensions : 5 инчи висок x 18.5 инчи широка x 2.8 инчи длабоки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти