.

.

New
Creme Казанова Венецијански Маска Музика

Creme Казанова Венецијански Маска Музика

DEN 230.16

Стока
Достапно.

Увезени.Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија.Доаѓа со ознака на автентичноста.Црн Сатен Врски.Ова е прекрасен Казанова маска.Рачно изработени и рачно украсени венецијански "Казанова Sinfonia" маска од Венеција, Италија.Лицето е creme обоени боја со одлична металик златно покрена насликани дизајни.Лицето и шапка се украсени со музички ноти.Маска доаѓа со црн сатен врски, е лесен доволно за да се носат цела ноќ.Маска големина : 11 инчи висок од 13 инчи, широк.Како и со сите наши маски, оваа маска доаѓа со ознака се гарантира веродостојноста од уметникот во Венеција, Италија.Екранот како уметност по носењето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти