.

.

New
Рачно Изработени Beaded Дрво 'Фламинго' Маска (Гана) Зелено Стакло Рачно Изработени

Рачно Изработени Beaded Дрво 'Фламинго' Маска (Гана) Зелено Стакло Рачно Изработени

DEN 646.56

Стока
Достапно.

Рачно Изработени Beaded Дрво 'Фламинго' Маска (Гана) Зелено Стакло, Рачно Изработени.Рачно Изработени Beaded Дрво 'Фламинго' Маска (Гана) Зелено Стакло, Рачно Изработени.Боја : Зелена, црвена, портокалова, сина, жолта.Материјали : Sese дрво, рециклиран стаклени монистра.Наменет како ѕид оркестарот.Материјал : Стакло, Дрво.Производ Во Боја : Зелена.Карактеристики на производот : рачно изработени.Големина на Производот : 11.3 инчи висок x 10 инчи широка x 3. Димензии : 11.3 инчи висок x 10 инчи широка x 3.5 инчи длабоки. ?£ц??Å *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.**Боја Опис : Green Material на Производот : Стакло, Wood Materials : Sese дрво, рециклиран стакло beads Dimensions : 11.3 инчи висок x 10 инчи широка x 3.5 инчи deep Handmade Product Големина : 11.3 инчи висок x 10 инчи широка x 3.5 инчи deep Color Опис : Зелена, црвена, портокалова, сина, yellow Intended како ѕид оркестарот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти