.

.

New
Пинк Принцезата Божиќ Лицето Маска - Празник Лице Маски за Возрасни - произведено во САД (Верувам - Црна Маска, Возрасни)

Пинк Принцезата Божиќ Лицето Маска - Празник Лице Маски за Возрасни - произведено во САД (Верувам - Црна Маска,

DEN 808.80

Стока
Достапно.

✨ОДЛИЧЕН БОЖИЌ ЛИЦЕТО МАСКА : Сакате да се погледне празнична оваа сезона?Во обидот пати овие празник маски обезбеди малку радост и среќа - Овие маски се перат и еднократно. ✨УДОБНО ДА се НОСАТ : Овие празник лице маски за возрасни следи обликот на вашето лице и имаат дупка на секоја страна, така што ќе може да се промени од еластична earloops. ✨СИМПАТИЧНА И ФЕНСИ : Овие слатки лице маски функција на извезена Среќен Божиќ , 3-D снешко лицето маска, и други слатки за одмор маска дизајни. ✨ДОБАР КВАЛИТЕТ и ДОБРО НАПРАВЕНИ : Овие божиќ лице маски се направени со 2 plies - надворешниот и внатрешниот ply се и 100% памук - не е, исто така, џеб за филтер Направен во САД. ✨ЕЛАСТИЧНА ГОЛЕМИНА : еластичен големината на оваа маска е прилагодлив - едноставно се направи шајка да се скрати еластична и се кријат тоа во малку страна дупка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти