.

.

New
Обединетите Миленици Minu Маскирани Мачка Отпадоци Кутија, Направени во Италија, Лажичка и се Вклучени Филтер, италијански Дизајн

Обединетите Миленици Minu Маскирани Мачка Отпадоци Кутија, Направени во Италија, Лажичка и се Вклучени Филтер,

DEN 1301.52

Стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Маскирани мачка отпадоци кутија за мачки.Мачка тоалет.Активен јаглерод филтер вклучени.Лажичка за брзо и лесно чистење вклучени.Сет на хигиенски кеси вклучени.Произведено во Италија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти