.

.

New
Ameriwood Дома Carson Електричен Камин ТВ Конзола за Телевизори до 70, Црна

Ameriwood Дома Carson Електричен Камин ТВ Конзола за Телевизори до 70, Црна

DEN 736.80

Стока
Достапно.

Направени од ламинирано particleboard со метални акценти Бела Завршница дава стојат модерен изглед совршени за било кој стил.Производ димензии Целокупната – 18" D x 63.1" W x 26" H Отворени Полици (секој) – 18" D x 11,8" W x 4.3" H Кабинети (секој) – 18.9" D x 17.9" W x 19.2" H Камин – 5" D x 18" W x 18.1" Х Тежина граници Држи до – 70" рамна paneled ТВ (135 кг.) Отворени полици – 30 кг.Кабинетот на Врвот полица 10 кг. / Долната полица 15 кг.Каминот ТВ конзола бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува за собрание.Две големи кабинети и отворен shelving се задржи вашиот гејмерски конзоли, кабловска сандаче, DVD и Blu-Ray плеери, и аудио систем организиран и лесно да се постигне.18" Ложишта вметнете може да се топла соба и до 400 квадратни.Ft.И енергетски ефикасни LED светло има до 50, 000 часа од животот.Да се создаде атмосфера простор во вашиот дом со Ameriwood Дома Carson Електричен Камин ТВ Конзола.Црна заврши дава овој ТВ Конзола современ естетски сигурни дека за да се дополнуваат секоја соба е décor.Трибината е изградена на ламинат particleboard со метални акценти.18" ложишта вметнете ви овозможува да уживате во средината на пламенот, со или без топлина, и има LED извор на светлина фали до 50.000 часа од животот.На Carson Електричен Камин ТВ Конзола се загрева соби до 400 квадратни.ft.и, исто така, обезбедува додадени складирање со 2 големи кабинети и отворен shelving да го организирате вашиот гејмерски конзоли, ТВ приемници, кои, книги, списанија и remotes.Каминот ТВ Конзола бродови рамен на вашата врата и да бара од собранието по отворањето.Две возрасни се препорачува за собрание.Конзолата е топ држи до 70" рамна paneled ТВ со максимална тежина од 135 lbs.Откако насобраните тоа мерки надвор да бидат 26"H x 63.1"W x 18"D.

Детали

Свеж

Избор на клиенти