.

.

New
Pembroke Велшки Corgi Печати Туш Завеси

Pembroke Велшки Corgi Печати Туш Завеси

DEN 854.40

Стока
Достапно.

Полиестер.Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја vibrancy и исклучителна цврстина.Печатени користење на state-of-the-art широк формат печатари кои нудат бескомпромисен галерија квалитет.Лесно се инсталира со вграден-во цепнатинки за бесење со вашиот избор на туш куки (куки не се вклучени).Буџет-friendly и совршен начин за да додадете стил и личност во вашиот тоалет!.Машина мие со ладна вода и нежно кружете и благ детергент.

Детали

Свеж

Избор на клиенти