.

.

New
Pawfeel Бостон Terrier Цветни Печати Туш Завеса

Pawfeel Бостон Terrier Цветни Печати Туш Завеса

DEN 2258.40

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер смеса.Карактеристики пријатна уште лесна ткаенина која е мека на допир и дише за удобност.Авто-вратоврска појас обезбедува безбедна и стилски универзална одговара.Вклучува две предни џебови за дополнителна меморија.Машина мие со ладна вода и нежно кружете и благ детергент.Pawfeel лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Детали

Свеж

Избор на клиенти