.

.

New
QWDLID Туш Капа, 3-Слоеви на Лак-јазол Туш Капа за Жените, Прилагодлив & Обновливи Свила Сатен Наредени Водоотпорен Туш Коса Бања Капа

QWDLID Туш Капа, 3-Слоеви на Лак-јазол Туш Капа за Жените, Прилагодлив & Обновливи Свила Сатен Наредени Водоотпорен

DEN 95.76

Стока
Достапно.

????Луксузна Туш Капа за Перење & Makup : ќе добиете 1pc прилагодливи туш капа за жените.Ние сме посветени на креирање на високо-квалитетни производи и служи на нашите клиенти.Ако не сте задоволни со производи, ве молиме да не контактирате на време и ние ќе ви овозможи со најдобра услуга по продажбата. ????Надградба на Обалата на Три слоеви Свилен - Губење на Капа : Ова туш капа е направен од високо-квалитет свилен материјал и дизајниран со прилагодливи ремени и убава лак-јазол, што може да се користи во различни декоративни.Големината на цврсти боја туш turban е 10" x10" x 6.5" и на високо-одделение живописни бои прави да изгледа шик и симпатична, обезбедува вашиот туш капа заврши останува чиста и свежа. ????3-слоеви Водоотпорен : На обновливи туш капа се состои од три слоеви, водоотпорен сатен крпа, водоотпорен слој, сатен обвивка.Туш ззп најлонска ткаенина во надворешниот слој обложен со водоотпорен СТП да се запре водата во вашата коса.И туш капа има прилагодливи рака, тоа може да одговараат на повеќето глава големини, целосно покривање на главата и и ја штити косата од вода и влага, додека сте туш или када, многу погодна туш капа за кадрава коса. ????Прилагодливи Еластична Дизајн : Ова туш капа има фина изработка, добар работ ефект, добро еластична ефект, не затегнување на главата, не се тесни, нема чувство на ропството, со што нежно и пријатно чувство.Бања туш капа е преголеми дизајн за сите коса должини и дебелини, кои може да ги покрие совршено.Без разлика дали имате со природни долга коса, кратка коса екстензии, плетенки, ткае, опуштено коса. ????Широката на Usages : туш капа е изработена од водоотпорен материјал на СТП, па можете да ја користите оваа туш капа turban за лицето за нега, бањи, готвење, дома чистење, и повеќе.Тоа ќе остане безбедна на главата и одржување на вашата коса да се исуши.Здрав showercap не само што ќе донесат поголема погодност за вашиот секојдневен живот, но, исто така, донесе повеќе уживање.Боја : Виолетова.

Детали

Свеж

Избор на клиенти