.

.

New
blowpro Водоотпорен Туш Капа – Анти Влага, Мувла Отпорни & Дише – Памук Тери Наредени Бања Шапка Turban – Еластична Бенд, Прилагодлив – Една Големина - Боја И Модел Може д?

blowpro Водоотпорен Туш Капа – Анти Влага, Мувла Отпорни & Дише – Памук Тери Наредени Бања Шапка Turban – Еластична

DEN 448.08

Стока
Достапно.

100% ВЛАГА & ВЛАЖНОСТ ЗАШТИТА : Туш без уништува вашата коса.Косата покритие за туш е наредени со водоотпорен и е безбедно здружени кој спречува водата да влезат.Не само тоа, тоа не ги споделите со пареа и влажноста на воздухот се лизга во, така вашата коса нема да биде frizzy по туш.СОЛИДЕН НАПРАВИ : Направена од врвен квалитет тери памук, со робусна крои околу шевовите, наредени туш капа за жените е отпорна на предвремено расцепен и нагон за чешање на окото.За разлика од другите поевтино направени за капење капи, нашата нема да има никакви исчезнува прашања дури и по повеќе мие.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ : Туш капа анти влажност е дизајниран да одговара на повеќето големини и видови на главата.Туш капа за плетенки е малку преголеми, што ја прави совршена за сите коса должина и дебелина.Еластичен обложување на рабовите нуди флексибилност со сит и не се лизга одговара.МУЛТИ НАМЕНА : за Разлика од одржување на вашата сува коса во туш, тери крпа туш капа, исто така, работи одлично за чување на вашата фризура непроменети додека спиење или облекување, за покривање на вашата коса во коса, маска третмани и за одржување на вашата коса чисти и прашина слободно време за чистење.СИМПАТИЧНА & СТИЛСКИ : Протера досадни, транспарентни продавница за дрога и хотел туш капи во корист на нашите о-па-стилски наредени туш капа.На флуоресцентни бои и лента дизајн се комбинираат за да се даде тери крпа туш капа изгледа дека е премногу стилски да се носат само во бањите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти