.

.

New
9 Парчиња Сатен Хаубата Спиење Капи Ноќ Спие Глава ги Опфаќа Двоен Слој Туш Капи Салон Хаубата Коса Покрива со Широк Еластична Бенд за Жените Долга Кадрава Права Ко?

9 Парчиња Сатен Хаубата Спиење Капи Ноќ Спие Глава ги Опфаќа Двоен Слој Туш Капи Салон Хаубата Коса Покрива

DEN 191.76

Стока
Достапно.

Пакет детали и избрани бои : она што ќе добиете се 9 парчиња сатен хаубата спиење капи со 9 различни бои кои се црна, кафеава, морнарица, вино, виолетова, злато, сребрена, бела и розова, доволно за да ги задоволи вашата секојдневна употреба замена и споделување со вашите пријатели и семејства.Материјал информации : овие ноќ спие глава опфаќа се направени од свилен сатен ткаенина, мазна на допир и светлина да се носат, кои се меки и удобни за да се носат овие главата покрива со еластична бенд, двоен слој, погоден за повеќето жени.Еластична бенд дизајн : овие двоен слој туш капи функција со широк еластична бенд на дното, која ќе го направи вашиот шеф повеќе удобно за време на носењето капи, и бендот може да се поместуваат за да ги собере различни главата големина, нема тесни или не се лизга.Соодветни димензии и мала тежина : дијаметар на оваа ноќ спие глава покритие е околу 31 cm/ 12.8 инчен, а тежината е околу 27 g секој, 243 g целосно, кои се соодветни за да се носат и преносни да го земе насекаде, одговара за сите видови на фризури, без разлика колку се дебели или долг на вашата коса.Повеќе за употреба : овие салон хаубата коса опфаќа не само што може да биде ноќна капа за време на спиење, но исто така headband или глава заврши за миење на лицето, го прават шминка, капење, готвење и правење на работа, тие се исто така погодни за правење на фризури, кои се практични и можат да се применат во различни прилики.Убав подарок : Овие сатен хаубата спиење капи се шарени и добро дизајниран, кои се убаво подароци за мама, девојки, сестри и други жени, на роденден, Божиќ, денот на Благодарноста и повеќе.Имајте фризури добро : Овие ноќ спие глава опфаќа се погодни за одржување на природната коса, плетенки, пресврти, бранови и други типови коса за време на спиење, добра за одржување на косата мека и добро, и одржување на вашиот фризури во следното утро.Спецификации : Количина : 9 парчиња Материјал : сатен ткаенина Девет бои : црна, кафеава, морнарица, вино, виолетова, злато, сребрена, бела и розова Големина : околу 31 cm/ 12.8 инч во дијаметар на спиење капи Тежина : околу 27 g на секој, 245 g на сите Пакетот вклучува : 9 x Спиење капи Топло напомена : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти