.

.

New
Обновливи Туш Капа 4 Пакети, Etercycle Еластична Водоотпорен Капење Коса Капа со Чипка Еластична Бенд за Жените Салон Спа Обраснат Патување Заштита на Коса

Обновливи Туш Капа 4 Пакети, Etercycle Еластична Водоотпорен Капење Коса Капа со Чипка Еластична Бенд за Жените

DEN 191.76

Стока
Достапно.

Ако случајно се направи-up на вашата коса, облечен во главата покривка може да биде одлично решение за овој проблем.Оваа обновливи туш капа може да помогне во одржување на вашата коса да се исуши.Кога готвење за заштита на косата од загадување на гасови, по употребата може да се перат и сушат глава покритие може да се користи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти