.

.

New
Туш Капи за Жените, Водоотпорен Обновливи Туш Коса Капи Еластична Полите Turban Туш Када, Капи за Долги, Кратки и Кадрава Коса за Жени, Девојки 2 Компјутери

Туш Капи за Жените, Водоотпорен Обновливи Туш Коса Капи Еластична Полите Turban Туш Када, Капи за Долги, Кратки

DEN 95.76

Стока
Достапно.

Уникатен Дизајн : да се Чува на вашиот стил, се одржува под оваа забава и фенси, туш капа со.еластична бенд дека е безбеден уште удобно околу главата!.Чувајте ја Косата Сува : се доволно Големи за да ги собере сите глава големини, се протега да се покрие различни глава големини, па косата останува сува во бања или туш.Водоотпорен материјал : Овој стилски слатка чипка печатење задебелена двојно-layer мрежа туш капа е направен од organza PEVA, кој е водоотпорен и масло-доказ, и капа е влага-доказ, водоотпорен и еднократно.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Не е само одлична за туш или када, исто така погоден за лицето за нега, бањи, готвење, дома чистење и повеќе, тие може да се задржи вашата косата подалеку од лицето додека ви даваат стилски изглед.ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН за ДА го НОСАТ - Овој водоотпорен туш капа на добар бенд, па откако е поставен правилно, тоа не ќе се движат.Луксузни туш капа за долга коса суши лесно за складирање и патување.Тоа е издржлив и може да се задржи во убав обновливи торбичка за складирање.Боја : Розова+сина Овој стилски слатка чипка печатење задебелена двојно-layer мрежа туш капа е направен од organza PEVA, кој е водоотпорен и масло-доказ, и капа е влага-доказ, водоотпорен и обновливи ТРЕБА ова!!!туш капа со.еластична бенд дека е безбеден уште удобно околу главата одговара само право.Не е само одлична за туш или када, исто така погоден за лицето за нега, бањи, готвење, дома чистење и повеќе, тие може да се задржи вашата косата подалеку од лицето додека ви даваат стилски, изгледа благородна и елегантен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти