.

.

New
Miteen 3 Парчиња Лак за Капење Капи за Жените, Водоотпорен Обновливи Туш Коса Капи Еластична Полите Turban Туш Када, Капи за Долги, Кратки и Кадрава Коса за Жени, Девојки

Miteen 3 Парчиња Лак за Капење Капи за Жените, Водоотпорен Обновливи Туш Коса Капи Еластична Полите Turban Туш

DEN 311.76

Стока
Достапно.

Имајте сува коса : нашите големи туш капи се тесни доволно за да се покријат целата коса и без да се движи за време на туш сепак, удобно; На водоотпорен дизајн го задржува влагата од вашиот претерано топло тушеви, нашите туш капи се обиде да ви даде здрава коса ефекти.Идеална големина : на обновливи женски туш капа е дизајниран со еластична и еластичен ремени, погоден за повеќето главата димензии, а исто така обезбедува удобност и подобрени се вклопуваат, убаво за природна коса, плетенки, долга коса и кадрава коса.Водоотпорен туш капа : нашата туш коса капа може да ја заштитите вашата коса од вода во туш или када, само да се стави на вашата коса во многу ниско косата пунџа за да се обезбеди покриеност, ќе продолжи shampooing време, да ги исполнуваат условот за дами " и девојки стил.Удобно стил : нашата туш капи се дизајнирани со сокриени еластична бендови да се осигура дека тие се вклопуваат повеќето главата форми, до 24 инчи на главата турнеја, тие, исто така, има прилагодливи лак за да се зголеми комфорот и подобрување на вклопуваат, што ги прави идеални за повеќето коса должини и видови.Трендовски дизајн : нашата туш капа дизајн е симпатична, забава и шик, тие се спакувани во убава кутија и се убаво подароци, сигурен да ви послужи долго време, идеална и соодветна туш капа за да аплицираат.Имајте сува коса : Нашите големи туш капи се тесни доволно за да се покријат целата коса и без да се движи за време на туш сепак, удобно; На водоотпорен дизајн го задржува влагата од вашиот претерано топло тушеви, нашите туш капи се обиде да ви даде здрава коса ефекти.Идеална големина : На обновливи женски туш капа е дизајниран со еластична и еластичен ремени, погоден за повеќето главата димензии, а исто така обезбедува удобност и подобрени се вклопуваат, убаво за природна коса, плетенки, долга коса и кадрава коса.Спецификации : Боја : како слики покаже Големина : како што сликите покажуваат Количина : 3 парчиња Пакетот вклучува : 3 Парчиња за капење капи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти