.

.

New
51 Парчиња Коса Steamer Длабоко Климатизација Топлина Капа на Главата Негување на Топлинска Коса Капа 50 Парчиња за Еднократна употреба за Капење Капи Јасно Пластика Ту

51 Парчиња Коса Steamer Длабоко Климатизација Топлина Капа на Главата Негување на Топлинска Коса Капа 50 Парчиња

DEN 671.76

Стока
Достапно.

Греење рамномерно : греење, длабоко климатизација капа донесува квалитетни алуминиумски електрични жица, греење рамномерно и брзо, здрав и водоотпорен, ќе ви донесе квалитетни и трајни корисничко искуство; Овие туш капаците се направени од хард ЈП материјал, добра еластичност, не ќе солза кога го користите.Спецификации : Длабоко климатизација топлина капа : Материјал : алуминиум електрични жица Големина : прибл.7 инчи, што е лесно за вас да ги зачувате во вашиот дом, тоа ќе не заземаат премногу простор, количка за дизајн, исто така ви овозможува да носат и да уживате во косата се грижат насекаде.

Детали

Свеж

Избор на клиенти