.

.

New
АЛЕКСАНДАР ПРОИЗВОДИ Сатен Наредени Спиење Капа Прилагодливи Хаубата Slouchy Beanie Природно Кадрава Коса Жени

АЛЕКСАНДАР ПРОИЗВОДИ Сатен Наредени Спиење Капа Прилагодливи Хаубата Slouchy Beanie Природно Кадрава Коса Жени

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.Премиум Високо-Квалитетни Ткаенини : Ова сатен капа е направен од високо-квалитет на ткаенина.Надворешниот слој е мека и поставата е 100% сатен, кој е многу удобен, дише и светлина-тежина ткаенина.Исклучителна ткаенина, удобно се вклопуваат и многу разноврсна.Инструкции за перење : Рака мие, висат да се исуши, топло железо ако е потребно.Зачувување и Заштита на Здрава Коса : Мека сатен внатрешни работи надеж им помага да се задржи губење на влага, се елиминира оштетување за време за време на спиењето и одржување на вашиот убава коса.Зачувување кадрава коса додека спиете, да се намали сплит завршува, tangles и кршење.Задржи вашата коса стил додека спие.Убава и Елегантна : Повеќе стилски отколку традиционалните хаубата, овој дизајн е убава и елегантна.Совршен подарок за мажите и жените со frizzy коса, природни влакна, или кадрава коса.Функционален Дизајн : Оваа капа се носи во текот на ноќта да се заштити коса, или за секојдневен изглед во текот на денот, додека одржување на активен начин на живот.Исто така, може да биде корисно за chemo пациенти со опаѓање на косата, како и.Одлично се Вклопуваат : Квалитет мека еластична бенд за исклучителна удобност.Мек, флексибилен, еластична бенд одговара на повеќето глава големини.Луксузен одговара ќе се задржи вашата коса во местото во текот на ноќта и одржување на вашата коса во текот на денот.Ние сакаме да го сакаме нашиот производ!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Спречување на сплит завршува, за заштита на косата од сушење, и помага да се намали кршење.Нашите свилен сатен капи се одлични за медицинска сестра шапка, и одлична за фитнес и вежбање капа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти