.

.

New
Ла Tartelette 10 Парчиња Јасно за Еднократна употреба Пластични Туш Капи Големи Еластична Бања Капа за Жените Спа, за Домашна Употреба, Хотел и Коса Салон

Ла Tartelette 10 Парчиња Јасно за Еднократна употреба Пластични Туш Капи Големи Еластична Бања Капа за Жените

DEN 198.96

Стока
Достапно.

РАСПОЛОЖЛИВИОТ & ГОЛЕМА САНИТАРНИ : објектот е за еднократна употреба и високо се препорачува да се користи за едно време само.Тоа помага за одржување на голема санитарни дома.ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ - објектот е направен од високо квалитетни пластични кој е безопасен за човекови.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Стави на ззп.Масажа на косата преку капа.Отстрани и целосно сува крпа.ГОЛЕМА ПОГОДЕН : Како таму е еластична бенд со покаже капи, тоа ќе одговара на големината на речиси сите глави и ќе може лесно да се стави на туш капа и стави надвор.Onshine капи за капење се многу меки и удобни, кои исто така лесно да се врши кога ќе патувате.Количина : Овој пакет вклучува 10 Парчиња Јасно за Еднократна употреба Пластични Туш Капи.Име на производ : La Tartelette 10 Парчиња Јасно за Еднократна употреба Пластични Туш Капи Големи Еластична Бања Капа за Жените Спа , за Домашна Употреба, Хотел и Косата Salon Product Карактеристики : РАСПОЛОЖЛИВИОТ & ГОЛЕМА САНИТАРНИ : објектот е за еднократна употреба и високо се препорачува да се користи за едно време само.Тоа помага за одржување на голема санитарни дома.ИЗДРЖЛИВИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ - објектот е направен од високо квалитетни пластични кој е безопасен за човекови.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Стави на ззп.Масажа на косата преку капа.Отстрани и целосно сува крпа.ГОЛЕМА ПОГОДЕН : Како таму е еластична бенд со покаже капи, тоа ќе одговара на големината на речиси сите глави и ќе може лесно да се стави на туш капа и стави надвор.Onshine капи за капење се многу меки и удобни, кои исто така лесно да се врши кога ќе патувате.Пакетот вклучува : Количина : Овој пакет вклучува 10 Парчиња Јасно за Еднократна употреба Пластични Туш Капи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти