.

.

New
U-M 2 парчиња ЈП Водоотпорен Туш Капа Бања Капи Цреша Шема Туш Капа Возрасни Коса Капа за Жените Спа,за Домашна Употреба,Хотел и Коса Салон Случаен Боја Ефективни и Dura

U-M 2 парчиња ЈП Водоотпорен Туш Капа Бања Капи Цреша Шема Туш Капа Возрасни Коса Капа за Жените Спа,за Домашна

DEN 88.32

Стока
Достапно.

Спалната соба капење коса капа карактеристики мека, преносни, еднократно, може да се здипли во мали димензии, лесно да се носат.Еластична бенд спа туш шапка е погоден за готвење, спа, што го сочинуваат, чистење на лицето, косата боја за коса, климатизација и косата маска третман.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Големина одговара на повеќето главата турнеја со добра еластичност трим бенд.Дарежлив големината на задебелена водоотпорен туш капа има сите количини на коса, одржување на косата нечистотија слободни, заштита blowouts од влага во бањање или туширање.Спалната соба капење коса капа карактеристики мека, преносни, еднократно, може да се здипли во мали димензии, лесно да се carry The големина одговара на повеќето главата турнеја со добра еластичност трим band Package Including1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти