.

.

New
Спортски Натпревар Трофеј Метал Трофеј Обичај Слој Процес е Погодна за Различни Настан Награди Комеморативна

Спортски Натпревар Трофеј Метал Трофеј Обичај Слој Процес е Погодна за Различни Настан Награди Комеморативна

DEN 922.08

Стока
Достапно.

7 фунти* Производ големина : 16.3 инчен), ве молиме обратете се до вистинската големина.Ви благодариме за добра комуникација!* Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 дена.* 3 D electroplating процес : 100% прирачник и 3 D electroplating процес, високо врати трофеј, никогаш не рѓа, никогаш нема да избледи, долг работен век, и уште сјајна како нов, по многу години.Ако нема потреба за DIY резба, тоа ќе биде предаден, според нашиот производ слики.5", на трофејот е многу погодна во големина и има многу намени, како што е испраќање пријатели, доделувањето на натпревари, и наградување на вработените.По неколку години на полирање, тоа се уште изгледа како нов.Ви благодариме.може да биде даден како подарок, исто така, може да се користи како десктоп декорација.* Технологија : Дизајн доаѓа од животот, користејќи electroplating технологија, линиите се постојано и непрекинато.★ Потсетник* Поради прирачник за мерење, грешка е 0.По слој позлата, на висина на трофејот е обновен.★ Сервисот : * Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.5"* Боја : злато* Применливо : Commendation набавки, конкуренција за награди, применливи за различни настани★ Пакување : 1* Trophy1* Пакување кутија★ Зошто да го одберете нас?* На трофејот е направен од метал, силни и издржливи.Никогаш не ' рѓа, никогаш нема да избледи, долг работен век, и уште сјајна како сосема нов, по многу години.* DIY резба : слободен DIY резба по барање. ★ Спецификации : * Материјал : Цинк Легура* Процес : Electroplating* Категорија : Трофеј* Нето тежина : 800 грама / 1. ★ Начини да ја искажете вашата идеали : дали некогаш сте се надева дека ќе може да обезбеди нешто вредно да се изразат својата благодарност до некој за нивната напорна работа, посветеност или обврска?Издлаби овој трофеј и покажете им колку ти се восхитувам нив и напорна работа, тие го направиле.

Детали

Свеж

Избор на клиенти