.

.

New
SUNWAYFOTO FB-52 52mm Tripod Топката Главата Arca / РПС Компатибилен 44lb Max Оптоварување Sunway

SUNWAYFOTO FB-52 52mm Tripod Топката Главата Arca / РПС Компатибилен 44lb Max Оптоварување Sunway

DEN 1198.80

Стока
Достапно.

► Arca / РПС компатибилен 50mm Завртка Knob Менгеме. ►44lb Max Оптоварување ►Дното Тема : unc завршетоци со 3/8"- 16. ►Panning База Дијаметар : 70mm. ►Висина : 110mm. ► Нето Тежина : 696g. ►Метални копчиња за долгорочна издржливост. ►Страна Навалување : 90°.Метални копчиња за долгорочна издржливост.

Детали

Свеж

Избор на клиенти