.

.

New
20 x 32 XXL Загрева Куче, Мачка Подлога и 18 x 22 Загреан Куче, Мачка, Мат

20 x 32 XXL Загрева Куче, Мачка Подлога и 18 x 22 Загреан Куче, Мачка, Мат

DEN 1463.76

Стока
Достапно.

✔【Екстра големи димензии】 : овој 20" x 32" куче греење подлога доаѓа со големи димензии кои suitble за големи кучиња како што се Samoyed ,golden retriever ,Husky,Alaskan Malamute,Bloodhound. ✔【Супер меки материјали】 : оваа мачка греење подлога доаѓа со супер мека и пријатна материјали поларните руно за поклопец.Наредени со мек сунѓер база во внатрешниот.што е удобно за домашни миленици да лежи во. ✔【8 греење на ниво】 : доаѓа со 8 греење на ниво од 80℉ да 136℉ .домашно милениче загрева мат може да се сретнат различни милениче побарувачката за температура .Карактеристики 8 поставување на тајмерот за да се задоволат различните потреби за вашето кученце. ✔【Водоотпорен милениче ќебе】 : Трајни оксфорд материјал за долго - траен, удобно, водоотпорен употреба, тоа е лесно да се чисти со рака. ✔【Милениче Безбедност】 : Џвакање-отпорни Мозок и УЛ наведени жица може подобро да ја заштитите вашите миленици од добивање на електричен шок.

Детали

Свеж

Избор на клиенти