.

.

New
Вежби со Топка за Фитнес,Јога Топката Рамнотежа Хемисфера Фитнес Салата за Office Home (C, Сина)

Вежби со Топка за Фитнес,Јога Топката Рамнотежа Хемисфера Фитнес Салата за Office Home (C, Сина)

DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Тоа е изработен од мека ПВЦ материјал, издржлив и нетоксичен.Погоден за сите луѓе да се вежба.Јога топката движење има силен интерес.Помош за обука на рамнотежа способноста на телото.Има масажа ефект.

Детали

Свеж

Избор на клиенти