.

.

New
Haowecib Розова Јога Топката Надувување Анти-Експлозија 50cm Седење Вежба Јога Бол, Јога Топката, за Деца

Haowecib Розова Јога Топката Надувување Анти-Експлозија 50cm Седење Вежба Јога Бол, Јога Топката, за Деца

DEN 2212.80

Стока
Достапно.

Флексибилен распоред на седење во училницата мебел, doughnut топка одлично за деца, ученици, студенти или возрасни седење.Новиот дизајн анти-се лизга на зафат линии ја прави седење или вежба, па многу повеќе побезбедно.Ја подобрува core сила, рамнотежа, координација и флексибилност, погоден за јога.Се користи за никого и никаде, станот страна обезбедува стабилност додека седи на или додека вежбате.Вклучувајќи нога пумпа, сите додатоци се вклучени од нога пумпа со точни фасонски делови и приклучоци.

Детали

Свеж

Избор на клиенти