.

.

New
Wene Анти-Експлозија Седење Вежба Јога Топката, Розова Јога Топката Надувување Против Пролизгување Јога Топката, за Деца, Возрасни, распоред на Седење на Учениците

Wene Анти-Експлозија Седење Вежба Јога Топката, Розова Јога Топката Надувување Против Пролизгување Јога Топката,

DEN 969.36

Стока
Достапно.

Вклучувајќи нога пумпа, сите додатоци се вклучени од нога пумпа со точни фасонски делови и приклучоци.Новиот дизајн анти-се лизга на зафат линии ја прави седење или вежба, па многу повеќе побезбедно.Ја подобрува core сила, рамнотежа, координација и флексибилност, погоден за јога.Се користи за никого и никаде, станот страна обезбедува стабилност додека седи на или додека вежбате.Флексибилен распоред на седење во училницата мебел, doughnut топка одлично за деца, ученици, студенти или возрасни седење.Функција : 1. Флексибилен распоред на седење во училницата мебел, doughnut топка одлично за деца, ученици, студенти или возрасни седење.2. Новиот дизајн анти-се лизга на зафат линии ја прави седење или вежба, па многу повеќе побезбедно.3. Се користи за никого и никаде, станот страна обезбедува стабилност додека седи на или додека вежбате.4. Вклучувајќи нога пумпа, сите додатоци се вклучени од нога пумпа со точни фасонски делови и приклучоци.5. Ја подобрува core сила, рамнотежа, координација и флексибилност, погоден за јога.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Јога Ball Material : ПВЦ Боја : Pink Weight : Прибл. 983g Diameter : Прибл. 50cm/19.69 инчен Пакет Листа : 1 x Јога Топката 1 x Нога Пумпа.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Yoga Ball
Material:
PVC  
Color:
Pink
Weight:
Approx. 983g
Diameter:
Approx. 50cm/19.69inch
Package List:
1 x Yoga Ball 1 x Foot Pump :
Свеж

Избор на клиенти