.

.

New
Rbanbow Вежба Топката/Јога Топката Покрие 55/65/75см за Возрасни Office Home Фитнес & Додатоци Birthing Топката Бременоста Пилатес Рамнотежа Стол Анти Пукна Бременоста Birthing Топка

Rbanbow Вежба Топката/Јога Топката Покрие 55/65/75см за Возрасни Office Home Фитнес & Додатоци Birthing Топката

DEN 1679.76

Стока
Достапно.

【Пополни тоа】 : Бидете топката стол покриваат различни бои и елегантни големина може да бидат избрани за да се задоволат различните потреби, Изберете иста големина како вашата канцеларија топката; некои напори се потребни, се Стави на јога топката во капакот, надува внатрешниот балон, додека школка е целосно рамна. ❤Карактеристика : A Multipurpose Designed да се заштити вашата вежба топката стол од прашина, пепел, punctures, etc Apply да birthing топката на бременоста/швајцарската топката/вежба топки за возрасни/држење столици/јога топки/стабилност ballergonomically дизајниран за држење стол cover Excellent Material Posture стол употреба памук и лен ткаенини што се користатво софи,И слој на сомот е отежната inside Comfortable и durable Double пати шевовите = абење отпор и safety Intimate Details Sewn-во основа прстен спречува топката од slipping Smart се справи со една hand Quality zipper Can се мијат repeatedly Comfortable И Durable It се препорачува youreplace маси и столици со удобно фитнес топки. 【Дополнителни Функции】 : чаир Ткаенини Топката Овој неутрален-тон ткаенина преобразува gymnastic топката во префинет парче од мебел и да се вклопува беспрекорно во вашиот ентериерно уредување; рачката е дизајнирана за да биде лесно да се носат или висат и може да се користи како играчка за деца или за чување на лични предмети кога не е во употреба. 【Таписерии И Трајни】 birthing топката бременоста капак има елегантен и исклучителна појава и е направен од добар избор памук и лен композитни сомот, што е исклучително издржлив, исто така, тоа е навремено отпорни, бојата отпорни и смали отпорни, На школка има патент за лесно отстранување и чистење, и има силна анти-лизга ефект и нечистотија отпор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти