.

.

New
Emeril Lagasse 26 QT крупните Воздух Fryer, Конвекција Toaster Рерна со француски Врати, од не ' Рѓосувачки Челик

Emeril Lagasse 26 QT крупните Воздух Fryer, Конвекција Toaster Рерна со француски Врати, од не ' Рѓосувачки

DEN 7199.76

Стока
Достапно.

Emeril најголемата дигитална воздух fryer рерна во XL 26-четвртиот капацитет ги комбинира 10 кујнски апарати во еден бескрајно разноврсна countertop шпорет со целосна мени на 24 сопствени тактики и LED дисплеј панел да се направи полесно од било кога да го подигнете вашите секојдневни оброци со извонредни резултати.Екстра топла 500°F конвекција јасни технологија генерира 360° проток на воздух при повисоки температури до 30% побрзо наспроти традиционалните печки со користење на помалку или без масло за истиот цевки за топла, екстра-хрупкави пржени текстура и вкус на вашиот омилен длабоко пржени јадења и до 70% помалку калории од масти – Авто Shut-Off.Семејство големина екстра-големи 26-четвртиот капацитет се вклопува во целиот скара пилешко, bakes 12" пица, и се подготвува вашето главно јадење и страни на три готвење полици за целото семејство вечера—една рака отворање прави готвење повеќе удобен и внатрешни работи светлина ви овозможува лесно следење на вашите оброци.Вклучува секој додаток и алатка за вкусни семејни оброци : појасни фах / кошница, воздух fryer багажник, печење, скара на плоча со рачка, скара плукаат во собата, скара извлече алатка, капе лента, и Emeril е лесен-за-следење рецепт водич да ви помогне да добиете вашиот започна.Emeril Lagasse е овластено за собирање на воздухот fryer конвекција печки носи експертиза на Америка повеќето сакана готвач на вашите секојдневни оброци–САД-базирани мали кујнски апарат за собирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти