.

.

New
ТЕРМОС 4003.218.047 Вакуум Колба од Нерѓосувачки Кралот Колба, Нерѓосувачки Челик, Сива, 7.5 x 7.5 x 10 cm

ТЕРМОС 4003.218.047 Вакуум Колба од Нерѓосувачки Кралот Колба, Нерѓосувачки Челик, Сива, 7.5 x 7.5 x 10 cm

DEN 938.16

Стока
Достапно.

Чува топли пијалаци за 12 часа или ладна за 24 часа.Топ рек машина за миење садови безбедно.Практична завртка капа со пиење на чаша, 100% херметички.Ослободени од BPA и штетни материи.Зафатени луѓе треба сигурен садови како вакуум изолирани пијалаци шише Нерѓосувачки Кралот направени на долготрајни, од не ' рѓосувачки челик.Двојно ѕидови вакуум изолација и едноставно вртење затка направи овој класичен корисна и практична. , Топ-управување со машина за миење садови-безбедно , Термос изолација технологија, двојно ѕидови од нерѓосувачки челик со вакуум изолација , Чува содржината топла за 12 часа или ладна за 24 часа , Влијание - и се скрши-доказ , Практични завртка капа со пиење на чаша , 100% тесни , Без внатрешен слој , Слободен од BPA и штетни материи Боја : Сива Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Сплетен Должина : 7,5 cm Ширина : 7,5 см Висина : 24,4 cm Производителот член број : 4003218047 , Пакет содржи : 1 Термос Вакуум Колба од Нерѓосувачки Кралот, Изолирани Шише, Кафе Може, Високо Квалитетен Челик Сплетен, Сива, 470 мл, 4003218047.

Детали

Свеж

Избор на клиенти