.

.

New
Borosil Нерѓосувачки Челик Trek Шише 500 ml Зелена

Borosil Нерѓосувачки Челик Trek Шише 500 ml Зелена

DEN 1814.16

Стока
Достапно.

Држи вашиот пијат топла и ладна за 24 часа.Изолирани двоен ѕид вакуум со бакар слој за максимална температура на задржување. 100 проценти храна одделение и ' рѓа доказ челик и внатре и надвор за безбедност, сила и издржливост (18/8 квалитет, Одделение 304).Кондензација слободни надворешноста, така вашите раце и торба остане суво, Кул да се допре телото со топли течности и пот доказ со ладни течности.BPA и Phthalate бесплатно - сите пластични делови се храна одделение, Не истекување и toxin слободни за здрава за пиење.Со својата полу мат финиш, на Trek шише во својата питу бои ќе ве потсетам секој пат кога ќе се земе sip, дека со shunning пластични вие сте помагајќи да се олесни товарот на нашата планета.

Детали

Свеж

Избор на клиенти