.

.

New
Зиморничав е Шишиња | Течење-Доказ, Без Потење | BPA-Free Нерѓосувачки Челик | Обновливи Шише за Вода | Двојно Ѕидови Вакуум Изолирани | Држи Ладно за 24+ Часот, Топла за 12 Ч?

Зиморничав е Шишиња | Течење-Доказ, Без Потење | BPA-Free Нерѓосувачки Челик | Обновливи Шише за Вода | Двојно

DEN 405.84

Стока
Достапно.

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Двоен ѕид изолација одржува температури внатре без оглед на температурата надвор— ја одржува температурата и ги чува пијалаци ладни, за период до 24 часа и топла до 12 часа.ХРАНА БЕЗБЕДНО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗГРАДБА : 'Рѓа-отпорни, храна одделение од нерѓосувачки челик, шише за вода; метална конструкција од внатре и од надвор за долго-траен, свеж вкус вкус.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ЗАВРТКА ВРВОТ КАПАК : херметички печат елиминира случајно spills и одржува течење-доказ за пиење шише; BPA-free, phthalate-бесплатно, и toxin-слободен прави овие обновливи шишиња со вода здрав избор.ПОТ СЛОБОДНИ И ПАТУВАЊЕ ПОДГОТВЕНИ : Две-ply изградба елиминира кондензација и вода start-up така преземањето на овие патни шишиња на движење е лесно и хаос се бесплатни—нема вода прстени или лизгава раце.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : револуционерен лесен дизајн е стилски и лесно да се справи со кој тесен уста за истури-слободен за пиење; одговара на повеќето купот на носителите и го прави совршен туристички придружник.

Детали

Свеж

Избор на клиенти