.

.

New
YDF Џонсон Глава до Пети Бебе & Новороденото се Мијат & Шампон + Џонсон Навлажнувачки Розова Бебе Лосион - 500ML

YDF Џонсон Глава до Пети Бебе & Новороденото се Мијат & Шампон + Џонсон Навлажнувачки Розова Бебе Лосион - 500ML

DEN 407.52

Стока
Достапно.

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 500ml Глава до пети бебе се мијат &1 500ml розова бебе лосион.МИЕЊЕ - Педијатар-тестирани и p H-балансирана нежно чистење за одржување на бебето е природна кожа влага бариера.МИЕЊЕ - 2-во-1 бебе се мијат & шампон солза-бесплатни и, како нежно на вашето бебе очите како чиста вода.ЛОСИОН Изработени со масло од кокос, новороденото бебе лосион е дизајниран со текст од родителите како ќе и помага деликатна бебе кожата задржи својата природна влага рамнотежа.ЛОСИОН - бебе навлажнувачки розова лосион со масло од кокос хидрира и ја храни вашата малку еден кожата и обезбедува целосен 24 часа на сува кожа олеснување.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 500ml Глава до пети бебе се мијат &1 500ml розова бебе лосион за МИЕЊЕ - Педијатар-тестирани и p H-балансирана нежно чистење за одржување на бебето е природна кожа влага бариера за МИЕЊЕ - 2-во-1 бебе се мијат & шампон солза-бесплатни и, како нежно на вашето бебе очите како чиста вода ЛОСИОН Изработени со масло од кокос, новороденото бебе лосион е дизајниран со текст од родителите како ќе и помага деликатна бебе кожата задржи својата природна влага рамнотежа ЛОСИОН - бебе навлажнувачки розова лосион со масло од кокос хидрира и ја храни вашата малку еден кожата и обезбедува целосен 24 часа на сува кожа олеснување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти