.

.

New
Деца Крпа Книга, Бебе Крпа Книга на Животната средина Прекрасен Солза Доказ Образовни за Визуелна Развој

Деца Крпа Книга, Бебе Крпа Книга на Животната средина Прекрасен Солза Доказ Образовни за Визуелна Развој

DEN 2361.60

Стока
Достапно.

Повеќе Модели : Постојат модели за фрижидер, бања, гардеробер, итн.Помогнете им на децата да знаат мебел дома, во еден интересен начин.Издржлив Материјал : Изработени од памук, полиестер се вклопуваат, еколошки, солза доказ и издржливи.Со Пукам Дизајн : Кога бебето pinches или стискаш на книгата, тоа ќе се направи звук и влече бебето е внимание.Светли Бои : Enable бебињата да препознаваат различни бои и, што е добро за нивниот визуелен развој.Компактен Облик : не заземаат простор, прекрасен почетокот на едукативни играчки за вашите деца.Направени од високо-квалитетен материјал, еколошки, солза-доказ и издржливи.Светли бои им овозможи на бебињата да препознаваат различни бои и, што е добро за нивниот визуелен развој.Постојат модели за фрижидер, бања, гардеробер, итн.Помогнете им на децата да знаат мебел дома, во еден интересен начин.Со пукам дизајн, кога бебето pinches или стискаш на книгата, тоа ќе се направи звук и влече бебето е внимание.Прекрасен почетокот на едукативни играчки за вашите деца.

Детали

Condition:
100% Brand new
Material:
polyester-cotton blend
Size:
approx.19*19*2cm / 7.48*7.48*0.79in
Color:
As shows in pictures
Package List:
1* Kid Soft Book :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
Свеж

Избор на клиенти