.

.

New
Makari 2-во-1 Бебе Чистење Млеко 17 fl. Оз. – Лечи, Навлажнувачки Бања Време Тело Измијте – Нежен, Не-Иритирачки Формула Хидрати, Омекнува, Лечи & Штити Кожата Деликатна

Makari 2-во-1 Бебе Чистење Млеко 17 fl. Оз. – Лечи, Навлажнувачки Бања Време Тело Измијте – Нежен, Не-Иритирачки

DEN 599.76

Стока
Достапно.

-ДОБРА ХИДРАТАЦИЈА – Луксузно Лесна Формула Нежно ги Ублажува Бебе е Сува, Подсечен Кожата за Смирување Бања Време Задоволство. -МОЌНА ЧИСТЕЊЕ АКЦИЈА – Тело Млеко Мие Далеку Нечистотија, Бактерии Користат Секојдневно Целиот Лице Безбедно за Афро-Американски & Чувствителни Типови на Кожа. -СИТЕ ПРИРОДНИ ЕЛЕМЕНТИ – Суровост- & Хемиско-Бесплатно Формула Содржи Растителна Основа Витамини & Минерали од Земјата & Море.Дури и малите заслужуваат секојдневна доза на луксуз.Со години, жените на боја побараа high-end нега на кожата производи наменети исклучиво за нивното семејство е единствена загриженост.Конечно, со Бебето колекција од Makari, пивце големина принцови и принцези можат да уживаат во sensationally благотворно удобност во текот на нивната редовна бања време рутински.Специјално формулиран за деликатна кожа видови, нашите Чистење Млеко карактеристики навлажнувачки слатко бадемово масло и други нежни растенија познати да се смири и да се лекува нервоза.Пумпата неколку капки хидратантен формула во вашиот влажна рака, и масажа во бебешка кожа, внимателно избегнување на очите.На негување на сапун чисти далеку нечистотија и нечистотии, додека враќање на сува, подсечен, пелена-rashed кожата на своите природно мека и младешки изглед.Најдобро од сите, лосион е долга-трајни влага ќе лебдеат на тело до следниот пат.За солза-слободен третман кој е свилен непречено и безбедно за чувствителност, не гледам понатаму—додадете шише Makari Бебе да количката денес!Она што Get1 x 17 fl.оз Шишето на Бебето Чистење Млеко од Makari безбедно, нежна формула за чувствителната бебешка кожа Моќен влага дека омекнува и лечи луксузни сапун специјално дизајнирани за различни деца!Спецификации & Детали 17 течност унци [500ml] Без хемикалии или кајгана без Суровост Нежно доволно за секојдневна use How да Enjoy Pump неколку капки млеко во влажни раце Пенливата добро и масажа во бебешка кожа се Користи како дневен чистење, осигурај се да се избегне очите Видите малечки' кожата да остане мека, мазна и еластична Известување иритација и сушење брзо да се измијат Претстави нивниот чист, здрав, блескав тен во ниеден момент!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти