.

.

New
Kettlebell Гира 5Lb 10Lb 15Lb 20Lb Вежба & Фитнес Рака Тегови Дом Салата Barbell, [2 Парчиња] Тегови / 20LB2

Kettlebell Гира 5Lb 10Lb 15Lb 20Lb Вежба & Фитнес Рака Тегови Дом Салата Barbell, [2 Парчиња] Тегови / 20LB2

DEN 527.76

Стока
Достапно.

Спецификации : 5 Lb (2.3 Kg), 10 Lb (4.5 Кг), 15 Lb (6.8 Кг), 20 Lb (9.1 Kg).Интегративни Калапи, Не е Лесно да Попуштат, Обложени со Носат-Отпорни на Јп Материјал, за да се Спречи Гребење на Подот или Кршејќи на Подот, да се Елиминираат Потенцијалните Безбедносни Опасности за Човековото Тело.Kettlebell Акција Референца : Kettlebell Клеча, Kettlebell Замав, Kettlebell Deadlift, Итн.Kettlebells на Отпор Обука Се Многу Погодни за Рака, Градите, Грбот и Ногата Вежби.Преносни Kettlebell е Важен Помошната Опрема Која Форми на Криви на Жените и Совршено Тело од Мажите.Криви се Справи со : Остварување на Власт Повеќе Конвергирани, Лесно да се Сфати, Одговара на Дланка, Удобно и да Не се Повредат Вашите Раце.Одберете ја Соодветната Weights All Тегови, Доаѓаат во Различни Тежини Опсег за да се Разликуваат Вашата Дневна Рутина Тренингот.Тешки Тегови Се Совршени за Изградба на Голем Мускулите во Грбот и Рамениците, Стабилност и Основни Сила.Полесни Тегови Се Убаво Додатоци за да Додадете Отпорност на Squats, Lunges, Аеробик Вежби и Многу Повеќе.Придобивките од Полно Тело, Workouts Benefits на целото Тело Workouts Increase во Мускулите Size Burn Масти и Тонот Abs Target Вашиот Квадрицепси, Glutes и Hamstrings Strengthen Рамената и Arms Specifications : Име на Производ : Dumbbell Material : Јп, Исполнет со Песок, Минерални Песок, Цемент Излечи Product Specifications : 5 Lb (2.3 Kg), 10 Lb (4.5 Кг), 15 Lb (6.8 Кг), 20 Lb (9.1 Kg)Применливите Луѓе : General / Male Applicable Сценарија : Фитнес, Спортски игри, Атлетика, Training Package Содржи : Гира * 2.

Детали

Свеж

Избор на клиенти