.

.

New
Француски Фитнес Гума Хексадецимален Гира Сет од 5 до 75 кг w/3 Ниво Гира Rack (Нова)

Француски Фитнес Гума Хексадецимален Гира Сет од 5 до 75 кг w/3 Ниво Гира Rack (Нова)

DEN 1087.20

Стока
Достапно.

Француски Фитнес Обложени Хексадецимален Гира : Анти-се Лизга на Зафат : На средна длабочина knurling на contoured хром се справи обезбедува суштинска контрола и безбедноста при користење, така што вашите раце не се лизга додека работат до пот; Анти-Roll Дизајн : Избегнувајте опасности при работа со овие хексагонална облик гира глави, кои го спречуваат тегови од тркалање кога ќе ги постави надолу за да се врши и други вежби.Разноврсна и Функционална : Гира се совршени за isolations, со полно тело, вежби, функционалната обука и HIIT вежбање.Користете тегови, да се однесуваат на специфични мускули или добие целосна тело тренингот!Ниска Мирис на Гума : француски Тегови има посебни ниско-мирис на гума соединение кое го штити тегови и вашиот подови од штета и да работи тивко кога ќе тренингот.Гума обложени глави се безбедно на прес-одговара и триење-заварени да се справи.Француски Фитнес FF-HDR Хексадецимален Гира Рек : Може да се сместат 5-75 lb се постави или 55-100 lb сет на Гума Хексадецимален Тегови (Понуден како опција или пакувани со француски Фитнес Гума Обложени Хексадецимален Гира Сет); Изградена на високи сила, структурни челик одделение да го држите тегови, безбедно и сигурно; Рек полиците се аглеста кон корисникот за ефикасна утовар и истовар.Димензии : 51.18" x 19.68" x 44.48" (1300 mm x 500 mm x 1130 mm); ОДДЕЛЕНИЕ : Комерцијална.ГАРАНЦИЈА : 10 Години Делови, 1 Година Труд; Curbside Испорака : Нови Бродови во Производителите на Пакување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти