.

.

New
ZYOMY Слободни Тежина на Тегови во Собата, Рачни Тегови Комплети за Жени Мажи, Neoprene Гира Сет за Фитнес Тренинг Вежба Дома Салата, 2/5/8/10 Фунти Обложени Не се Лизга Хексад

ZYOMY Слободни Тежина на Тегови во Собата, Рачни Тегови Комплети за Жени Мажи, Neoprene Гира Сет за Фитнес Тренинг

DEN 300.48

Стока
Достапно.

【Хексадецимален Облик Дизајн】Овие гира поставува заземаат многу малку простор и може да бидат поставени насекаде без да се грижиш за валање, како резултат на нивната хексадецимален облик.Ентериерот е направен од леано железо, со силна, мат финиш. 【Не се лизга и Удобно】Здрав Neoprene облога овозможува лесно зафат и не се лизга текстура така што немора да се грижите за тегови лизгаат од вашиот испотени раце. 【Мултифункционален Dumbells】Фитнес dumbell за вежби можат да ви помогнат во вашата потрага за мускулен раст и зајакнување.Да ги користите во вашиот crossover lunge, ротациона притиска, наизменични, свиткана во текот на редови и напред се наведнуваат да надземни притиснете вежби. 【Dumbell Тежина Поставете Опсег】Пораст на тежини меѓу 2lb и 20lb ви овозможи варира во интензитетот на вашето вежбање.Исклучителни за аеробик чекор. 【Бренд Поддршка】ZYOMY е професионална фитнес бренд и ние имаме способност да обезбеди високо-квалитетни производи и брзо да реагира по-продажба на услуги.Ако имате било какви прашања во врска со оваа гира сет, ве молиме да бидат слободни да контакт.Зошто да изберете ZYOMY Прилагодливи Гира Сет?При поставувањето на личен салата во домот или гаража, простор е секогаш неопходен фактор.Ние сме во можност да се добие идеална кондиција место дома поради ограничениот простор.Со ZYOMY Прилагодливи Гира Сетови, можете да ги зачувате вашиот простор во вашиот дом салата, додека се добива интензивна гира/barbell тренингот како и оние што можете да направите во салата.Совети : Пред да започнете да го користите нашиот прилагодливи гира сет за обука, ве молиме загревање (како да се утврди дали вашиот загревање е ефикасен : телото потење малку), целта е да се намали можноста од повреда за време на обука и да се подобри вашиот тренинг ефект.Бренд поддршка : ZYOMY посветен за да се поедностави вашата домашна теретана и да се обезбеди најдобар квалитет на насловна фитнес производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашите прилагодливи гира сет, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти