.

.

New
Wendysun 2 парчиња Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Гитара Форма Бебе Teething Старечки Бука Teether Бебе DIY Pendant Играчка (2 парчиња)

Wendysun 2 парчиња Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Гитара Форма Бебе Teething Старечки

DEN 143.76

Стока
Достапно.

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ-Бука,природни материјали, не-токсични, phthalate100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Детали

Свеж

Избор на клиенти