.

.

New
Бебе Teethers,BPA-Free Силикони Катници Бебе Teething Џвакање Играчки за да се Смири Бебиња Болка во Непцата за Нови Роден доење Бебиња

Бебе Teethers,BPA-Free Силикони Катници Бебе Teething Џвакање Играчки за да се Смири Бебиња Болка во Непцата

DEN 158.16

Стока
Достапно.

【Научни Големина за Да се Спречи Гушење】големината на влезот teether е малку помал од бебе мека лажица, строго контролирани во рамките на 30мм, кој ги исполнува условите за безбедност на длабочината на бебе уста. 【Научни Заби Мелење И Прецизни Масажа】бебето е млечни заби имаат различни teething секвенци од предната површина до средината на забите област.Три залак области на хривнија се од краток за да долго, што одговара на различни заби области. 【Високо-Квалитетни Материјали】Направени од силикон материјал, брадавица не содржи BPA и не ја оштетува млечни заби.Тоа е специјално дизајнирана за teething период од 0-2 години бебе, наместо на јадење раце, така што бебето ќе растат заби здрава. 【Зглоб Заврши Дизајн】Со watch-стил анти-капка мека устата wristband дизајн, teether може да се носи без разлика на лево и десно широчини Три залак области на хривнија се од краток за да долго, што одговара на различни заби области.4. Bacteriostatic силиконски материјал, BPA-free, не ја оштетува листопадни teeth5. 360° заштита не јаде раце, научни катници не ѕиркаат грлото, прецизни масажа наместо на бебето thumb6. Види стилот на анти-капка обалата на устата wristband, teether може да се носи без разлика лево и десно широчини

Детали

Свеж

Избор на клиенти