.

.

New
Raguso Пријатна Teether Играчка, Отстранлив Сигурен во Употреба Кадифен Пријатна Мека Играчка да ги Смири се Смири Крпа за Дома за Бебе(#1)

Raguso Пријатна Teether Играчка, Отстранлив Сигурен во Употреба Кадифен Пријатна Мека Играчка да ги Смири се

DEN 415.20

Стока
Достапно.

СО ЅВОНА ТОН : Животни имаат ѕвона ѕвонење во нивните глави, и слонови имаат хартија ѕвонење во ушите, донесе различни аудитивни искуства на децата.ПРИЈАТНА TEETHER ИГРАЧКА : Мека teether се користи за ублажување на анксиозноста за време на teething.Постојат 2 различни типови на располагање, можете да изберете од вашите потреби.ИЗДРЖЛИВИ :По повеќе процеси, смири се смири крпа е издржлив.На пријатна teether играчка може да се постигне максималната и долгорочна издржливост.СМИРИ КРПА ИГРАЧКА : На внатрешниот прстен во цртан филм животинско главата може да ги привлече бебе е внимание и да развие својата аудиторен систем.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : На fastener е пренослив и лесно чистење, удобен и сигурен во употреба.Функција : 1. Направени од високо квалитетен материјал, мека, не-токсични и издржлив, лесен виси тоа покрај креветчето со рака.2. Мека teether се користи за ублажување на анксиозноста за време на teething.Постојат 2 различни типови на располагање, можете да изберете од вашите потреби.3. На fastener е пренослив и лесно чистење, удобен и сигурен во употреба.4. Внатрешниот прстен во цртан филм животинско главата може да ги привлече бебе е внимание и да развие својата аудиторен систем.5. Животните имаат ѕвона ѕвонење во нивните глави, и слонови имаат хартија ѕвонење во ушите, донесе различни аудитивни искуства на децата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Смири се Смири Towel Material : Краток Кадифен Изборен Тип : Зајакот, Слон Соодветна Возраст : 0-2 Години Бебе Пакет Листа : 1 x Смири се Смири Крпа.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Soothe Appease Towel
Material:
Short Plush
Optional Type:
Rabbit, Elephant
Suitable Age:
0-2 Years Old Baby 
Package List:
1 x Soothe Appease Towel :
Свеж

Избор на клиенти