.

.

New
Apple Парк Органска Фарма Пријатели - Вејд Waddles Blankie, Ќебе Бебе Играчка за Новороденчињата, доенчињата, Години - Противалергиски, Органски Памук

Apple Парк Органска Фарма Пријатели - Вејд Waddles Blankie, Ќебе Бебе Играчка за Новороденчињата, доенчињата,

DEN 960.00

Стока
Достапно.

100% Органски Памук.Произведено во САД или Увезуваат.ВЕЈД WADDLES Ќебе - Ова blankie е cuddly и пријатна за бебиња и мали деца.Има штракаат во мека кадифен главата и телото е направен од 2 ply органски памук.НАПРАВЕНИ ЗА БЕБЕТО - Оваа мали, меки blankie мерки 12" x 12" и има заврзана агли, кои се забавни и за бебињата да се справи и џвакање на.ОРГАНСКО - Сите Органска Фарма Пријатели се направени со користење на сите природни материјали, како што се 100% сертифициран органски памук, одржлив пченка влакна пополнување, и бои.Сите наши пакување е отпечатен на рециклираната хартија со соја мастило.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ - Кадифен главата е полна со противалергиски одржлив пченка влакна додатен, што ги прави совршен lovies за малечки да џвакање на, притискам, со или тресете и штракаат.Наградуван - Добитник на проф. д-Р Играчка е Најдобро Зелена Производ Награда.

Детали

Свеж

Избор на клиенти