.

.

New
Teething Играчки, Лесно да се Сфати Умерена Големина Бебе Teether им Помогне на Бебешките Заби Расте Здрава за Дома

Teething Играчки, Лесно да се Сфати Умерена Големина Бебе Teether им Помогне на Бебешките Заби Расте Здрава

DEN 218.16

Стока
Достапно.

Карактеристики : изглед е симпатична животно сликата, светли бои може да се промовира визуелна развој, внимателно стокмено.Лесно е да се Сфати : Силикони teether е со умерена големина, а бебето е мала раце е лесно да се одржи без никаков напор.Чиста Уста : На конкавни и конвексни површини можат ефикасно да масажа на бебето непцата и отстранување на остаток на млеко дамки во усната шуплина.Функција : Различни concavoconvex текстури може да се заштити бебето е оралното здравје и ефикасно да им помогне на бебето дробење на забите.Безбедна Употреба : рабовите на секој gutta percha ќе биде внимателно полиран и полиран, кој нема да им наштети на деликатна кожа на бебето.Функција : 1. Функција : Различни concavoconvex текстури може да се заштити бебето е оралното здравје и ефикасно да им помогне на бебето дробење на забите.2. Чиста Уста : На конкавни и конвексни површини можат ефикасно да масажа на бебето непцата и отстранување на остаток на млеко дамки во усната шуплина.3. Безбедна Употреба : рабовите на секој gutta percha ќе биде внимателно полиран и полиран, кој нема да им наштети на деликатна кожа на бебето.4. Лесно е да се Сфати : Силикони teether е со умерена големина, а бебето е мала раце е лесно да се одржи без никаков напор.5. Карактеристики : изглед е симпатична животно сликата, светли бои може да се промовира визуелна развој, внимателно стокмено.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Teether Material : Silicone Length : Прибл. 98mm / 3.9 in Height : Прибл. 71mm / 2.8 in Function : им Помогне на Бебето да Се Ослободи од Лошите Навики на Гризе и Гризе Прсти, Олеснување на Јадеж Непцата и да ви Помогне на Здрав Раст на Млечни Заби.Тоа Може да Се Користи и за Двата Teething и Менување на Забите.Пакет Листа : 1 x Бебе Teether.

Детали

Item Type:
Baby Teether
Material:
Silicone
Length:
Approx. 98mm / 3.9in
Height:
Approx. 71mm / 2.8in
Function:
Help Baby Get Rid of the Bad Habits of Biting and Biting Fingers, Relieve Itchy Gums and Help the Healthy Growth of Deciduous Teeth. It Can Be Used for Both Teething and Changing Teeth.
Package List:
1 x Baby Teether :
Свеж

Избор на клиенти