.

.

New
Бебе Плоча Силикони Поделени, Вшмукување Деца Плочи Јадења за Деца Детска Само Хранење, BPA Free, Микробранова печка & машина за миење Садови Безбедно (Сив)

Бебе Плоча Силикони Поделени, Вшмукување Деца Плочи Јадења за Деца Детска Само Хранење, BPA Free, Микробранова

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Дизајниран за безбедност - Направен од 100% од храна одделение силиконски, течни силиконска гума, надградена верзија, Побезбеден и еколошки, BPA Free, Phthalate Слободни, Латекс Слободни, Може Слободно да се осигура безбедноста на вашето бебе.Само Хранење – Нашите деца плочи поделени е совршен за малите учење за да се само-feed.Мини големина може да одговара на повеќето highchair коцки.Одлична за употреба на highchair коцки или табели.Вшмукување Плоча за Години може да одговара на повеќето highchair коцки.Одлична за употреба на highchair коцки или табели.Повеќе нема неред - Благодарение на вшмукување база на плоча безбедно да се придава себеси за речиси секој мазна површина, вшмукување база првенство големина : 3.93 инчи одговара на повеќето висок стол коцки, без да се грижите за нив да прави хаос на подот или намалувањето на нивните плочи.Удобен : Само со топла сапуница вода или место во машина за миење садови.Силиконски се противи на дамки и не апсорбира вкусови.Отпорен на висока температура до 375°F. Топ-управување со машина за миење садови-безбедно и микробранова безбедно.Издржлив материјал Преносни големина и лесни може да се земе било каде.Може да се користи како бебе туш подарок Одговара на повеќето висок стол коцки машина за миење Садови, Ладилник, Микробранова печка Сеф, Мини Големина 1* Патент Торба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти