.

.

New
Крајната Текстилни -5 Пакет - Булчински Сатен 108 x 132-Инчен Правоаголна Tablecloth, Бакар Браун

Крајната Текстилни -5 Пакет - Булчински Сатен 108 x 132-Инчен Правоаголна Tablecloth, Бакар Браун

DEN 7055.52

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени. 5 правоаголни tablecloths секоја мерка 108 x 132 инчи во страни; идеален кат должина пад на 48 x 72 преголеми банкет маси.Лесна; еден-парче дизајн.Машина перат ткаенина; дамка поминува NFPA 701-2010 Тест# 1. Бакар Браун 108x132 Инчен Правоаголник Војвотката Мат Сатен Lamour Tablecloths се совршени за вашата свадба, дома за јадење, банкет или грижеа специјални настани и летни вечери.На свилен мека и мазна булчински мат сатен ткаенина, Војвотката lamour е совршена и за комерцијални и за домашна употреба.Оваа издржлива, атрактивни tablecloth е навремено и дамка отпорни и погодна за внатрешна и надворешна употреба.Поради варијации во компјутерски монитори, бои, нијанси може да се разликуваат во изглед од екранот на екранот.Бројот на парчиња по пакет е еднаква на пакет име.Ве молиме пребарување Крајната Текстилни за појавување и комплементарни елементи во сите форми и големини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти