.

.

New
Крајната Текстилни -5 Пакет - Faux Burlap - Хавана 72 x 120-Инчен Правоаголна Tablecloth - Кошница Ткаат, Црна

Крајната Текстилни -5 Пакет - Faux Burlap - Хавана 72 x 120-Инчен Правоаголна Tablecloth - Кошница Ткаат, Црна

DEN 1658.40

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени. 5 правоаголни tablecloths секоја мерка 72 x 120 инчи во страни.Лесна; еден-парче дизајн.Машина перат ткаенина; дамка & навремено отпорни.Селски елеганција за дома за јадење, вежбање на отворен настан, или партија употреба.Се стилски изглед на вистинска burlap без физички недостатоци на јута. 100% Полиестер, Хавана Faux Burlap има кошница ткаат и е машина перат.Се создаде рустик и елегантен изглед на природна текстура без да се жртвува перформанси.Хавана Faux Burlap е дамка и брчка отпорни.Поради варијации во компјутерски монитори, бои, нијанси може да се разликуваат во изглед од екранот на екранот.Бројот на парчиња по пакет е еднаква на пакет име.Ве молиме пребарување Крајната Текстилни за појавување и комплементарни елементи во сите форми и големини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти