.

.

New
Крајната Текстилни -10 Пакет - 90-Инчен Круг Полиестер Лен Tablecloth, Црна

Крајната Текстилни -10 Пакет - 90-Инчен Круг Полиестер Лен Tablecloth, Црна

DEN 239.76

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени. 10 коло tablecloths секоја мерка 90 инчи во дијаметар; обезбедува половина се намали на 60 инчи тркалезни маси или кат должина се намали на 30 инчен круг картичка и кафе маси.Лесна; еден-парче дизајн.Машина перат ткаенина; дамка поминува NFPA 701-2010 Тест# 1. Црна 90 инчен Круг Полиестер Tablecloths се совршен лен маса крпа за вашиот дом оркестарот, свадба, ресторан, забава и други специјални настани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти