.

.

New
EVERWORTH Мажите Тренингот Работи Панталони Чисто Спортски Панталона Џебови со Патент

EVERWORTH Мажите Тренингот Работи Панталони Чисто Спортски Панталона Џебови со Патент

DEN 620.88

Стока
Достапно.

Drawstring затворање.Машина За Миење. *ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате лабава одговара, одете до големина.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ==>> НАС X-Мали : (Половината 26"-28"), НИ се Мали : (Половината 27"-29"), НИ Медиум : (Половината 29"-32"), НИ се Големи : (Половината 32"-35").Материјал : 95% Памук, 5% Ployester.Средна тежина и импресивно стабилна.Лесно да се чисти, ја задржува формата и по повеќе мие.ДИЗАЈН ЗА ИЗВЕДБА И ОБУКА : Прилагодлив корселе со drawcord за подобро се вклопуваат.Патент џебови за чување телефон, паричник и копчињата.СОВРШЕНО ПОГОДНА ЗА : Салата, Bodybuilding, Трчање, Тренингот, Фитнес,Обука,Џогирање,Кошарка,риболов,Бокс носат и Отворено живеење и Сл.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење или рака мие со ладна вода.

Детали

Свеж

Избор на клиенти