.

.

New
Светилка Finial-Орел во Лет-Burnished Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

Светилка Finial-Орел во Лет-Burnished Месинг Заврши, Многу Детални Метал Кастинг

DEN 167.76

Стока
Достапно.

Ширина-2-3/4" X Длабочина-1-1/8" X Висина-3".Burnished Месинг ОРЕЛ ВО ЛЕТ Светилка Finial.Многу Детални Метал Кастинг, Цврсти Месинг База. 1/4-27 Теми (одговара на стандард харфа тема).Преодни Класичен Дизајн, Спакувани Во Декоративна Подарок Кутија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти