.

.

New
СВЕТИЛКА Finial-Одлична ЧЕЛО Кристал СВЕТИЛКА Finial-Јасно Дијамант/SN

СВЕТИЛКА Finial-Одлична ЧЕЛО Кристал СВЕТИЛКА Finial-Јасно Дијамант/SN

DEN 287.76

Стока
Достапно.

ДИЈАМЕТАР-1.65" X ВИСИНА-2.45".СОЛИДНА МЕСИНГ САТЕН НИКЕЛ БАЗА. 40 MM-ФАЦЕТИРАНИ НА ЧЕЛО КРИСТАЛНО ЈАСНО ДИЈАМАНТ.ОДГОВАРА НА СТАНДАРД ХАРФА ТЕМИ (1/4-27 ТЕМА).ПРЕОДНИ ДИЗАЈН, СПАКУВАНИ ВО ДЕКОРАТИВНА ПОДАРОК КУТИЈА.Додадете контакт на класа и разлика до вашата маса или на подот светилка со еден од нашите многу уникатни стилови на finials од традиционален, модерен, преодни и сето она помеѓу.

Детали

Свеж

Избор на клиенти